Lp. Osoba Pkt.

Aktualności

Remis z Chojniakiem.

• autor: kufel3160, 2017-09-15 10:57

MKS traci bramkę w ostatnich minutach meczu z Chojniakiem. W niedzielę 11.09 podopieczni Adama Kowalczyka zremisowali 1:1 (0:1) z Chojniakiem w Wieniawie.

Od samego początku podobnie, jak to miało miejsce w niedzielnym meczu z Błędowem, to Wyśmierzyczanie byli stroną dominującą przede wszystkim w pierwszej połowie. Swoją przewagę udokumentowali w 30.minucie, kiedy strzałem z dystansu popisał się Michał Popiel.

W drugiej Połowie do głosu powoli dochodzili gospodarze i z minuty na minuty coraz bardziej utrzymywali się przy piłce, ale nic z tego nie wynikało i bili głową w mur. Aż do 81 minuty gdy strzał z piętnastego metra oddaje napastnik z Wieniawy i niestety piłka wpada do siatki. Wiele mówiło się o tej sytuacji bo Wyśmierzyczanie czują niedosyt po tym spotkaniu. Można powiedzieć że to było podanie niż strzał, ale murawa tego dnia robiła psikusy i skakała na tzn. Kotyrach i właśnie w tej sytuacji zmyliła golkipera z Wyśmierzyc.
Ostatnie minuty należały do MKSu.
W 89 minucie rzut rożny dla gości z Wyśmierzyc, do strzału dochodzi Norbert Łysakowski i oddaje precyzyjny strzał głową w samo okienko, lecz obrońca z Wieniawy wybił futbolówkę z samej linii. W ostatniej akcji meczu piłkarze Adama Kowalczyka mogli przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść
W ostatniej akcji meczu gospodarze mogli przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Sebastian Cybulski mijając w bocznej strefie boiska golkipera z Wieniawy, próbował dogrywać do napastnika MKSu, ale na nasze nieszczęście zawodnik gospodarzy jakimś cudem wybił futbolówkę na rzut rożny i po tej akcji sędzia zakończył spotkanie.
Bardzo dobry mecz w wykonaniu naszych piłkarzy. Pewnie każdy czuje niedosyt, ale punkt na ciężkim terenie jakim jest stadion w Wieniawie cieszy.

W najbliższą niedziele czeka nas kolejne trudne spotkanie. Do Wyśmierzyc przyjedzie Młodzik z Radomia, który zajmuje czwartą lokatę w ligowej tabeli. Mecz odbędzie się na stadionie miejskim w Wyśmierzycach o godz, 14:00.