Miejski Klub Sportowy Wy鄉ierzyce - strona nieoficjalna

Najbli窺ze spotkanie

W najbli窺zym czasie zesp馧 nie rozgrywa 瘸dnego spotkania.

MKS Wy鄉ierzyceSKS Potwor闚
MKS Wy鄉ierzyce 2:3 SKS Potwor闚
2017-11-04, 14:00:00
oceny zawodnik闚 »

Statystyki dru篡ny

Zaloguj si, aby typowa.

Aktualno軼i

Derby powiatu Bia這brzeskiego dla Zodiaka.

• autor: kufel3160, 2017-04-04 14:15

W powiatowych derbach dosz這 do szlagierowego pojedynku mi璠zy MKSem Wy鄉ierzyce, a Zodiakiem Sucha. Gospodarze prowadzili po trafieniu Bartka Wielgusa z rzutu karnego, ale go軼ie w drugiej po這wie wypunktowali Wy鄉ierzyczan i ostatecznie wygrali 1:3.

Na rozgrzewce by這 wida determinacje obu dru篡n. Od pocz徠ku spotkania to walka o ka盥 pi趾 w bocznych strefach boiska. Ju w 6 minucie rzut wolny mieli gospodarze, do鈔odkowanie Tomka Jasi雟kiego na nog Kamila Kabota, który odda z bocznej strefy boiska nieczysty strza, ale na nasze szcz窷cie na 7 metrze sta niekryty Norbert ㄊsakowski, który z pierwszej pi趾i pos豉 futbolówk za bramk. W 30 minucie gospodarze mieli rzut karny. Kamil Kabot na 10 metrze oddawa strza, a pi趾a uderzy豉 w r瘯 pi趾arza Zodiaka i s璠zia wskaza na wapno. Do rzutu karnego podszed etatowy wykonawca Bart這miej Wielgus i nie da 瘸dnych szans golkiperowi z Suchej. Go軼ie mogli wyrówna stan rywalizacji, ale rzutu karnego nie wykorzystali rywale, a dobr interwencj popisa si golkiper z Wy鄉ierzyc Jakub ㄊsakowski. Do przerwy Wynik nie uleg zmianie i pi趾arze z Wy鄉ierzyc schodzili na przerw z jednobramkow przewag.

Pocz徠ek drugiej po這wy 幢e zacz掖 si dla gospodarzy, bo ju w 49 minucie bramk na 1:1 strzelili pi趾arze Zodiaka. W 55 minucie kontuzji dozna Rafa Napiórkowski, a w jego miejsce pojawi si Sebastian Kwiatkowski. W mecz bardzo 幢e wszed Sebastian bo po jego b喚dzie go軼ie ruszyli z kontr i strza貫m z dystansu Zodiak wyszed na prowadzenie. W 77 minucie d逝gim wykopem z pi徠ki Jakub uruchomi napastnika z Wy鄉ierzyc, obro鎍a Zodiaka 幢e obliczy kierunek lotu pi趾i i do pi趾i dopad Norbert, który móg zachowa wi璚ej zimnej krwi. Strza貫m g這w próbowa przelobowa bramkarza, ale pi趾a minimalnie przelecia豉 obok bramki.
Niewykorzystane sytuacje si mszcz bo ju trzy minuty pó幡iej Zodiak strzela kolejn bramk na 1:3 i ustala wynik spotkania w tym meczu.
Jedna jak i druga dru篡na mog豉 przechyli szal na swoj korzy嗆, a do鈍iadczeni go軼ie w豉郾ie wykorzystali swoje atuty i wygrali to spotkanie.
Wy鄉ierzyczanie mieli atut w豉snego boiska, a tak瞠 licznie zgromadzon publiczno嗆, która wstawi豉 si bardzo licznie. Dzi瘯ujemy im za to i liczymy na wsparcie w ka盥ym kolejnym meczu.

Ten mecz sta na prawd na bardzo dobrym poziomie, walka o ka盥y cm boiska, zaanga穎wanie od pocz徠ku spotkania do 90 minuty.
Za tydzie czekaj nas kolejne derby tym razem z KS Stara B這tnica w sobot o godz, 16:00 w Starej B這tnicy.
Wy鄉ierzyczanie na pocz徠ku rundy maj bardzo ci篹ki terminarz spotka, i w ka盥ym meczu to walka na ca貫go, a efektem by豉 kontuzja Rafa豉 Napiórkowskiego. Liczymy na Rafa豉 w kolejnych spotkaniach i miejmy nadzieje 瞠 to drobna kontuzja jaka spotka豉 Rafa豉 w 55 minucie w Derbowym pojedynku z Zodiakiem.

Ju dzi zapraszamy was do B這tnicy w sobot o godz,16:00.

Emocji na pewno nie zabraknie równie w tym spotkaniu.

MKS Wy鄉ierzyceZodiak Sucha 1-3 (1-0)
Bramki: Wielgus 30, - ζwrecki 49,80, Kowalczyk 65.

Wy鄉ierzyce: J.ㄊsakowski – Kucman, Geszejter (80 Kacperski), Górzy雟ki, Napiórkowski (55 Kwiatkowski), Jasi雟ki, Popiel (75 D.ㄊsakowski), Kabot, Wielgus (85 D.D帳rowski), Strzelecki, N.ㄊsakowski.

Musisz si zalogowa, aby dodawa komentarze.

M這dzik 18 Radom 3:3 Stra瘸k Wielog鏎a
KS Potwor闚 1:1 Chojniak Wieniawa
Orze Gielni闚 3:2 GKS Sadownik B喚d闚
Kraska Jasieniec 2:3 Zodiak Sucha
Sok馧 Przytyk 2:6 KS Stara B這tnica
Powa豉 Tacz闚 2:0 Jaguar Wolan闚
MKS Wy鄉ierzyce 2:3 SKS Potwor闚

Najbli窺za kolejka

Najbli窺za kolejka 14

pi徠ek

11-2017

Drugi Bal Sportowca w Wy鄉ierzycach.Start g.20:00 w Le郾ej.

鈔oda

KS Stara B這tnica - MKS Wy鄉ierzyce