W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

MKS WyśmierzyceSKS Potworów
MKS Wyśmierzyce 2:3 SKS Potworów
2017-11-04, 14:00:00

Kolejne zwycięstwo!

• autor: kufel3160, 2016-10-27 10:28

W świetnych nastrojach jechaliśmy do Potworowa. Tygodniowe zwycięstwo nad Jaguarem dało nam prawdziwego kopa i rozpędzeni niczym bawarska maszyna z Monachium rozjechaliśmy walcem kolejną drużynę, a konkretnie chodzi o SKS Potworów.

W 25 minucie bramkę na 1:0 zdobył ostatnio niezawodny Bartłomiej Wielgus po asyście Marcina Strzeleckiego. Dwie minuty później nadzialiśmy się na kontrę piłkarzy z Potworowa i gospodarze to wykorzystali. Pod koniec pierwszej połowy bramkę mógł strzelić Tomek Jasiński, ale jego strzał był niecelny.

W drugiej połowie to była kompletna dominacja piłkarzy z Wyśmierzyc. Trzy minuty po rozpoczęciu spotkania bramkę z prawej strony boiska zdobył Tomasz Jasiński po asyście Bartka. Dwie minuty później mamy kolejną bramkę. Po strzale Rafała Napiórkowskiego obrońca gospodarzy wpakował piłkę do bramki, bramka samobójcza, ale zaliczamy ją na konto Rafała. W 51 minucie mamy już 4:1 po rajdzie z lewej strony Norbert minął dwóch rywali i dograł do Marcina, a ten zamarkował że będzie oddawał strzał zamachnął jednego z rywali i oddał precyzyjny strzał na bramkę. Kilka minut później kolejna kontra gospodarzy i kolejna bramka z kontry Potworwskiego teamu. W 55 minucie kolejną bramkę na swoje konto dorzucił Bartek. 66 minuta i mamy 6:2 po bramce Tomka Jasińskiego. Osiemdziesiąta minuta i hat-trik Tomka i euforia na trybunach ponieważ bramka wpadła praktycznie z zerowego konta. W 82 minucie na prawej stronie piłką fantastycznie bawią się Tomek i Norbert, ten drugi dał no look passa do Jasia, a ten wychodził sam na sam i został powalony na murawę i rzut karny dla MKSu, do rzutu karnego podszedł nasz grający trener, który kilka minut temu zameldował się na murawie. Pewnym strzałem strzelił kolejną bramkę na konto Wyśmierzyc. W 86 minucie indywidualną akcją popisał się Norberta, który oddał strzał z dystansu i dał dziewiątego gola MKSowi.
W 88 minucie ostatniego gola strzelił Bartek Wielgus, który podobnie jak Tomek skompletował hat-trika w tym spotkaniu. Norbert dał prostopadłą piłę do Rafała, który wyszedł sam na sam z bramkarzem, a Rafał wyłożył Bartkowi piłkę na tzn pustaka i Bartek nie mógł tego zmarnować. Wynik 10:2 to najmniejsza kara jaka mogła spotkać piłkarzy z Potworowa.

Za tydzień do Najmniejszego Miasta w Polsce przyjeżdża Lider z Mogielnicy, który nie przegrał w tej rundzie żadnego spotkania. Więc już dziś zapraszamy was na to spotkanie.
Emocje Gwarantowane!
Niedziela 30.10.2016 , godz 13:00 Stadion Miejski w Wyśmierzycach!

Młodzik 18 Radom 3:3 Strażak Wielogóra
KS Potworów 1:1 Chojniak Wieniawa
Orzeł Gielniów 3:2 GKS Sadownik Błędów
Kraska Jasieniec 2:3 Zodiak Sucha
Sokół Przytyk 2:6 KS Stara Błotnica
Powała Taczów 2:0 Jaguar Wolanów
MKS Wyśmierzyce 2:3 SKS Potworów

11-2017

Drugi Bal Sportowca w Wyśmierzycach.Start g.20:00 w Leśnej.

KS Stara Błotnica - MKS Wyśmierzyce