Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Aktualności

Kanonada w Wyśmierzycach!

• autor: kufel3160, 2016-10-20 10:24

Kanonada w Wyśmierzycach! Miejscowy MKS pokonał aż 8:0 Jaguar Wolanów.

Na samym początku spotkania bo już w 4 minucie pierwszą bramkę mógł strzelić Bartek. W 11 minucie gola zdobył Grzegorz Norek po dośrodkowaniu Mateusza Kucmana. Kilka sekund później w polu karnym faulowany był Kamil Kabot, a do jedenastki podszedł nasz stały egzekutor rzutów karnych Bartek Wielgus i pewnym strzałem pokonał golkipera gości. Trzydziesta siódma minuta i bramka Rafała Napiórkowskiego po dośrodkowaniu Tomka Jasińskiego z rzutu rożnego. W 39 minucie czwartą bramkę dla MKSu strzelił Kamil Kabot po dośrodkowaniu z rzutu rożnego ponownie Tomka Jasińskiego. Do Przerwy wynik nie uległ zmianie.

W Drugiej połowie MKS miał te same założenia co w pierwszej. Czyli jak największa wygrana nad przeciwnikiem z Wolanowa. Dwie minuty po rozpoczęciu bramkę zdobył ponownie Kamil Kabot po asyscie Grzesia Norka i strzału z głowy. W 49 minucie klasycznego Hat-trika zanotował na swoim koncie Kamil Kabot. W zamieszaniu w polu karnym Kamil odnalazł się najlepiej i wpakował piłkę do siatki. W pięćdziesiątej minucie na boisku zameldował się Marcin Strzelecki zmieniając Grzegorza Dąbrowskiego, kilka minut później weszło kolejnych trzech zawodników, Norbert Łysakowski zmieniając Rafała Napiórkowskiego , Dawid zmienił Kamila Kabota, a Przemek Kacperski zmienił Damiana Dąbrowskiego. W 54 minucie mamy 7:0 po golu Bartka Wielgusa, a dzieło dokończył Norbert Łysakowski, który strzelił gola w 82 minucie.

Mecz bez historii. Jak wszyscy wiedzą Wolanowska drużyna powoli się rozpada. Prezes Wolanowskiego teamu powiedział że prawdopodobnie dokończą tą rundę, a zostało tylko trzy spotkania do końca rundy i raczej wycofają drużynę z rozgrywek na rzecz drużyny piłki siatkowej. Jak wszyscy wiedzą Wolanów ma również drużynę Siatkarską, która gra w III lidze mazowieckiej.

Za tydzień gramy na wyjeździe z SKS Potworów w niedzielę o godzinie 15:00.