Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Lp. Osoba Pkt.

Aktualności

Wygrywamy w ostatnim meczu sezonu z Chojniakiem!

• autor: kufel3160, 2016-06-21 23:06

Ostatni mecz w sezonu przyszło nam grać u siebie z Chojniakiem Wieniawa. Żeby utrzymać 5 miejsce musieliśmy go wygrać i tak też się stało.

Skład ,który wystąpił w tym meczu : J.Łysakowski-P.Kacperski-M.Dąbrowski-M.Kucman-D.Łysakowski-D.Dąbrowski-G.Norek-T.Jasiński-R.Napiórkowski-B.Wielgus-G.Dąbrowski.
Od początku meczu widać było ,że będzie to wyrównany mecz , ponieważ obie drużyny stwarzały sobie sytuacje do strzelenia bramki. Najlepszą sytuacje na początku spotkania miał R.Napiórkowski ,który miał akcje sam na sam , ale trafił w bramkarza. Sytuacja ta mogła się zemścić , ale dobrą obroną popisał się nasz bramkarz. W 40 minucie wyszliśmy na prowadzenie - z rzutu rożnego dośrodkowywał D.Dąbrowski , źle piłkę wybijał jeden z obrońców Chojniaka i wyczuciem wykazał się były gracz gości - G.Norek , który mocnym strzałem z około 10m nie dał szans bramkarzowi z Wieniawy. Na przerwę schodziliśmy z jedną bramką przewagi. W drugą połowę weszliśmy lepiej niż w pierwszą ,ponieważ już po 15 minutach prowadziliśmy 2:0 po golu Bartka Wielgusa. Nie minęły kolejne trzy minuty a prowadziliśmy już 3:0 po bramce Grześka Dąbrowskiego ,który nie dał szans bramkarzowi mocnym strzałem z 16m . Po tych dwóch bramkach ,w szeregi naszej drużyny wkradło się nieco rozluźnienia , czego efektem było strzelenie dwóch goli przez Chojniaka. To jednak nasza drużyna "postawiła kropkę nad i" - w 80 minucie po raz drugi w tym meczu gola strzelił Bartek Wielgus nie myląc się w sytuacji sam na sam. Mecz zakończył się wynikiem 4:2. Warto dodać ,że obie drużyny miały dużo nie wykorzystanych sytuacji , ale pomimo tego wynik jest jak najbardziej sprawiedliwy. Nasz premierowy sezon w A-Klasie kończymy na zasłużonym 5 miejscu.
TKKF Grójec opóścił szeregi na A-klasowych boiskach i od nowego sezonu będzie występować w klasie Okręgowej.
Zodiak Sucha w środę 22.06 zagra pierwszy mecz barażowy o Okręgówkę z Centrum Radom, który zajął również drugie miejsce tylko że w pierwszej grupie A klasy Radomskiej.