Remis z Przytykiem! Wodziński strzela bramkę na wagę punktu!

• autor: kufel3160, 2016-06-02 13:21

Bramka w ostatniej minucie meczu na wagę punktu zdobył Arkadiusz Wodziński!

Skład na mecz z Przytykiem - MKS: Jakub Łysakowski - Arkadiusz Aderek,
Przemek Kacperski, Mateusz Dąbrowski , Dawid Łysakowski - Rafał Napiórkowski , Damian Dąbrowski , Grzegorz Norek , Tomasz Jasiński, Grzegorz Dąbrowski - Bartłomiej Wielgus.

W spotkanie lepiej weszli goście bo już w 7 minucie mogli strzelić bramkę. Na nasze szczeście zawodnik fatalnie przestrzelił z siódmego metra. Z minuty na minutę mecz się zaostrzał coraz bardziej bo każda z drużyn chciała jak najszybciej strzelić bramkę ponieważ upał dał o sobie znać i co kilkanaście minut była przerwa. Sędzia zadecydował przerwę na uzupełnenienie płynów. W pierwszej połowie żadna z ekip nie miała 100% sytuacji.
Druga połowa zaczęła się podobnie jak pierwsza tylko tym razem to my mogliśmy strzelić bramkę po ładnym rajdzie Tomka Jasińskiego na prawej stronie boiska minął dwóch rywali i oddał strzał, a golkiper gości sparował piłkę na rzut rożny. W 67 minucie tracimy bramkę. Napastnik sokoła oddał strzał z około 20m, a Kuba był bez szans. Piłkarze z Wyśmierzyc odrazu ruszyli do ataków na bramkę Sokoła. Cały czas piłkarze z Wyśmierzyc bili głową w mur bo dobrze w tym spotkaniu grała defensywa gości. Aż do 90 minuty.
W 83 minucie na boisku zameldował się Arkadiusz Wodziński. W ostatniej akcji meczu to on zdołał pokonać bramkarza rywali i dał naszej drużynie jeden punkt.

Wynik jak najbardziej sprawiedliwy żadna z drużyn nie grała dobrego futbolu ponieważ dokuczliwie przeszkadzał upał 25 stopniowy.
Po raz kolejny nasz Trener Rafał Jończyk rotował składem i po raz kolejny ta rotacja nie zdała egzaminu bo nie potrafimy wygrać kolejnego już spotkania. I po raz kolejny to my musimy gonić rywali bo to oni strzelają pierwsi bramkę.

Za tydzień czeka nas kolejne spotkanie w 24 kolejce Radomskiej A klasy grupie II.
Rywalem będzie Kraska Jasieniec zajmująca 11 miejsce z dorobkiem 27 punktów.
Ten mecz odbędzie się w niedzielę 5.06.2016 o godzinie 15:00 w Jasieńcu.

Kraska Jasieniec - MKS Wyśmierzyce