Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Lp. Osoba Pkt.

Aktualności

Porażka z Mogielanką.

• autor: kufel3160, 2016-05-28 14:06

Po przegranych z derbach z Błotnicą na kolejny mecz pojechaliśmy do Mogielnicy na mecz z Mogielanką.
Skład który wystąpił w tym spotkaniu : J.Łysakowski-K.Geszejter-A.Aderek-N.Górzyński-D.Łysakowski-D.Dąbrowski-G.Norek-R.Napiórkowski-T.Jasiński-G.Dąbrowski-N.Łysakowski.

Po pierwszych minutach meczu wiadomo było ,że będzie to ciężki mecz ,pełen walki. Od początku przeważaliśmy, ale to gospodarze zdobyli pierwszą bramkę. W 15 minucie przed polem karnym faulował A.Aderek - po strzale z rzutu wolnego Kuba odbił piłkę , ale dopadł do niej zawodnik gospodarzy i wyszli oni na prowadzenie. Po stracie bramki nasza drużyna jeszcze bardziej ruszyła do skomasowanych ataków , czego efektem była bramka Grzesia Norka - z prawej strony dośrodkowywał Rafał , piłka trafiła do Grześka Dąbrowskiego a ten zgrał ją do swojego imiennika , któremu pozostało dołożyć nogę. Przed przerwą obie drużyny miały swoje sytuacje ale wynik nie uległ zmianie. W przerwie Dawida Łysakowskiego zmienił Bartek Wielgus. Już 5 minut później popisał się on fantastycznym strzałem z 30 metrów , ale na nasze nieszczęście trafił on w poprzeczkę . Pech nas w tym meczu nie opuszczał już kilka minut później po bombowym strzale Norberta Łysakowskiego piłka znowu trafiła w poprzeczkę. W 60 minucie goście wyprowadzili kontrę po której zdobyli bramkę na 2:1. Pięć minut później w polu karnym faulował Arek Aderek , a gospodarze wykorzystali jedenastkę. Nie zdążyliśmy się jeszcze otrząsnąć po stracie bramki na 3:1 a przegrywaliśmy już 4:1. W 70 minucie boisko opuścili Konrad Geszejter i Norbert Łysakowski , a weszli na nie Michał Kuflikowski i Sebastian Kwiatkowski. Na kwadrans przed końcem przed polem karnym faulowany był Grzesiek Dąbrowski , do rzutu wolnego podszedł Bartek Wielgus i pięknym technicznym strzałem umieścił piłkę w siatce. Już 2 minuty później do siatki ponownie trafił ten sam zawodnik - silnym strzałem z około 20 m trafił przy słupku. Do końca meczu atakowaliśmy , ale nie przyniosło to oczekiwanych skutków - przegraliśmy 4:3. Już za tydzień zagramy u siebie z Sokołem Przytyk - serdecznie zapraszamy.