Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Lp. Osoba Pkt.

Aktualności

Łysakowski bohaterem. MKS wygrywa w Wolanowie.

• autor: kufel3160, 2016-05-09 13:24

Triumfem MKS-u zakończył się niedzielny mecz z Jaguarem Wolanów. Podopieczni Rafała Jończyka wygrali 2:3, a bohaterem meczu został Norbert Łysakowski.

Skład na mecz z Jaguarem Wolanów - MKS: Jakub Łysakowski - Arkadiusz Aderek, Konrad Geszejter, Mateusz Kucman , Kamil Kabot - Rafał Napiórkowski , Damian Dąbrowski , Grzegorz Norek , Tomasz Jasiński, Grzegorz Dąbrowski - Bartłomiej Wielgus.

Niedzielne spotkanie nie rozpoczęło się najlepiej dla graczy MKS-u. Bo już w 7 minucie bramkę mogli strzelić gospodarze lecz nasz bramkarz Jakub bardzo dobrze się spisał i wybronił strzał w krótki róg bramki. Kilka minut później kolejną dogodną sytuacje mieli gospodarze ,ale napastnik z Wolanowa minimalnie się pomylił. W dwudziestej minucie nasi piłkarze wreszcie się obudzili i strzelili bramkę na 1:0 a jej autorem był Grzegorz Dąbrowski po asyscie Tomka Jasińskiego. Trzydziesta piąta minuta i wyrównująca bramka przez gospodarzy, a na stadionie Wolanowscy piłkarze zrobili kołyskę dla jednego z piłkarzy Wolanowa ponieważ niedawno urodziło mu się dziecko. Pierwsza połowa jak najbardziej wyrównana.
Na drugą odsłonę gry nasz trener Rafał Jończyk nie dokonał żadnej zmiany.
Druga połowa to dosłowna dominacja graczy z Wyśmierzyc od razu ruszyli do ataków na bramkę gospodarzy. Ale z ataków nic nie wychodziło i goście bili głową w mur. W 66 minucie na boisku pojawił się Norbert Łysakowski zmieniając Bartłomieja Wielgusa. Siedem minut po wejściu na boisku od razu groźną akcję rozprowadzili Tomek, Grzesiek oraz Norbert. ten trzeci dostał dobre podanie od Grześka, a Norbert minął dwóch piłkarzy z Wolanowa i z 20 metra oddał bardzo precyzyjny strzał i dał prowadzenie naszym pupilom na 1:2. Kilka minut później ponownie na listę strzelców wpisał się Norbert. Ta bramka to piłkarska poezja. Fantastyczną asystą popisał się Damian Dąbrowski, który krosowym podaniem ominął pięciu piłkarzy z Wolanowa i dograł do Norberta, a ten perfekcyjnym lobem strzelił bramkę na 1:3. Wolanowscy piłkarze strzelili ostatnią bramkę w tym spotkaniu w 90 minucie i mecz zakończył się 2:3 dla MKS-u Wyśmierzyce. I trzy punkty jadą do Wyśmierzyc.
Tak jak każdy z nas się spodziewał że to nie będzie łatwe spotkanie bo Jaguar Wolanów gra o utrzymanie. Jaguar za tydzień zmierzy się z
SKS-em Potworów, który również walczy o utrzymanie więc na pewno będzie bardzo ciekawie. A graczy MKS-u czeka mecz Derbowy z KS Stara Błotnica w Wyśmierzycach. Więc już dziś zapraszamy na to spotkanie, które odbędzie się w najbliższą niedzielę o godzinie 17:00 dnia 15.05.2016.