Krótkie podsumowanie!

• autor: kufel3160, 2015-12-19 11:24

Co za runda wy wykonaniu MKSu! Czas na krótkie podsumowanie!
Runde jesienną można zaliczyć do udanych ponieważ jest to pierwszy sezon naszej drużyny na A-klasowych boiskach.
Zajeliśmy naprawde dobrą pozycje w tabeli i tracąc 5 punktów do trzeciego Sokoła Sokolników.
Przez całą rundę graliśmy naprawdę dobra piłkę , a nawet gdy przytrafił nam się lekki kryzys potrafiliśmy sobie z tym poradzić.
Najlepszym Strzelcem naszej drużyny a nawet królem strzelców na A-klasowych boiskach jest Bartłomiej Wielgus z 16 bramkami.
Drugi pod względem bramek w naszej ekipie jest Grzegorz Dąbrowski z 8 bramkami ,a trzeci jest Tomasz Jasiński z czterema golami.
Wzmocnienia? - Nic na razie nam nie wiadomo.
Prawdopodobnie do gry na runde rewanżową ma być gotowy Norbert Łysakowski ,który cały czas przechodzi rehabilitacje.
Runde jesienną można zaliczyć do tych doświadczalnych dla naszych młodych piłkarzy na A-klasowych boiskach ,owszem mamy tych doświadczonych ,ale w drużynie mamy wiekszość zawodników którzy nie ukończyli nawet 20 roku życia.
TKKF Grójec jest na dobrej drodze aby awansować na wyższy szczebel rozgrywkowy.
Zodiak Sucha zajmuje drugą pozycje i traci 8 punktów do Grójca ,ale drugie miejsce w tym sezonie gra baraż o awans do ligi okręgowej wiec jest o co walczyć. Po piętach depcze im beniaminek z Sokoła Sokolników ,który ma 6 punktów straty.

Młoda, ambitna drużyna Adama Kowalczyka z dużym optymizmem może przystąpić do rundy rewanżowej, która nie powinna być mniej udana niż ta miniona.

Przypominam że można oddawać głos na naszego zawodnika Tomka , który jest nominowany do najlepszego sportowca ziemi Białobrzeskiej.
Pod tym zdjęciem jest link na którym można oddać głos na Tomka!
Codziennie oddajemy głos! Pozdrawiamy

Powała Taczów - MKS Wyśmierzyce