Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Wysoka wygrana z Potoworowem!

• autor: kufel3160, 2015-11-09 17:29

Jedynastka która wystąpiła w meczu z Potworowem to:
J.Łysakowski-K.Geszejter-A.Aderek-A.Prasek-S.Imiołek-T.Jasiński-D.Łysakowski-D.Dąbrowski-G.Dąbrowski-K.Kabot-B.Wielgus

Wszyscy zgromadzeni fani na trybunach nie wyobrażali sobie straconego choćby punktu. Jednak wygraliśmy to spotkanie i przerwaliśmy złą passe bez wygranej. Mecz rozpoczął się z 15 minutowym opóznieniem ze względu na kadrę drużyny z potworowa , a przez jakiś czas graliśmy jednego zawodnika wiecej ponieważ drużyna gości przyjechała w dziesiątkę. Po kilkunastu minutach dojechało 3 zawodników. Mecz rozpoczeliśmy bardzo dobrze bo już w 6 minucie bramkę na 1:0 mógł strzelić Bartek lecz bramkarz gości wykazał się dobrą interwencją. Co sie odwlecze to nie uciecze bo już kilka minut pózniej bramkę strzelił Bartek po asyscie Grześka ,który pomknął z piłka do boku jedynastki i dograł Bartkowi a ten dołożył nogę. Nie mineło 20 minut a wygrywaliśmy już 2:0 pięknym prostopadłym podaniem uruchomił Tomasz Jasiński ,Bartka a ten z zimną krwią wykorzystał sytuacje. W 24 minucie trzecią bramkę dla naszej drużyny zdobył Grzesiek po asyscie tym razem Bartka. Akcję zdemontowali-Damian,Bartek,Grzesiek ,ten pierwszy długim podaniem wypatrzył Bartka ,który podał do Grześka a ten pięknym strzałem z dystansu wpakował piłkę do siatki. Sześć minut pózniej Dawid Łysakowski złamał palec u ręki po brutalnym faulu piłkarza z Potworowa ,ale ambitny i dobrze dysponujący w tym meczu Dawid chciał grać dalej. Na kilka minut opuścił boisko aby skorzystać z pomocy medycznej. 10 minut pózniej strzelił piękną bramkę z rzutu wolnego z 30 metra strzelając praktycznie pod samą poprzeczkę i ustalając wynik pierwszej połowy 4:0.
Drugą połowe rozpoczeliśmy bez żadnej zmiany. Z minuty na minute goście poczuli rozlużnienie u naszych piłkarzy i wykorzystali to ponieważ strzelili nam bramkę na 4:1. Podrażnieni stratą bramki nasi piłkarze ruszyli do ataków na bramke rywala i strzeliliśmy piątą i ostatnią bramkę w tym meczu ustalając wynik spotkania 5:1. A trzecią bramkę dla naszego zespołu zdobył Bartek Wielgus ,który ustrzelił w tym meczu hat-tricka. Prawą stroną boiska Rafał Napiórkowski minął dwóch rywali i pomknął w stronę bramki wypatrzył dobrze wbiegającego Bartka i wyłożył mu piłkę praktycznie do pustej bramki.

Wygrywamy ten mecz bez żadnych problemów i przełamujemy złą passe. Mamy tydzień czasu aby przygotować się do ostatniego spotkania w tym roku , a ostatni mecz zagramy na wyjeździe z Chojniakiem Wieniawa w Niedziele 15.11.2015 o godzinie 13:00.
Zapraszamy naszych kibiców na to spotkanie do Wieniawy.