Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Lp. Osoba Pkt.

Aktualności

Wysoka wygrana z Jaguarem!

• autor: kufel3160, 2015-10-04 10:50

Po ciężkim meczu w Wieniawie przyszło nam mierzyć się na własnym stadionie z okupującym ostatnie miejsce Jaguarem Wolanów. Cel w tym meczu był tylko jeden - 3 punkty!
Do meczu trener desygnował taki sam skład jak tydzień temu : J.Łysakowski-K.Geszejter-A.Kowalczyk-M.Kucman-R.Napiórkowski-S.Imiołek-D.Dąbrowski-K.Kabot-T.Jasiński-B.Wielgus-G.Dąbrowski.

Mecz rozpoczęliśmy spokojnie , aż chyba zbyt spokojnie bo do przerwy remisowaliśmy 1-1. W 30 minucie nieporozumienie Kuby i A.Kowalczyka wykorzystał napastnik z Wolanowa , lobując Kube po zbyt krótkim wybiciu Adasia. 10 minut później bramkę strzelił Kamil Kabot , dostał prostopadłe podanie , wypuścił sobie piłkę przed siebie ,zbyt mocno i bramkarz próbował ją wybić , ale zrobił to tak niefortunnie dla gośći ,że trafił w Kamila i piłka wpadła do bramki.
Druga połowa to była istna dominacja naszej drużyny i koncert gry Tomka Jasińskiego który zanotował 5 asyst. Już 3 minuty po rozpoczęciu "Jasiu" okiwał obrońce na skrzydle , dograł piłkę do Rafała Napiórkowskiego i ten strzałem głową pokonał bramkarza. W 55 minucie kolejny rajd lewym skrzydłem poprowadził Tomek , dobiegł do lini końcowej wycofał piłkę na 10 m , tam był Grzesiek Dąbrowski , który mocnym strzałem w krótki róg bramki zdobył fantastyczną bramkę. W 60 minucie długą piłkę z rzutu wolnego posłał Jasiu , w polu karnym główkował Bartek Wielgus i było 5:1. 65 minuta i kolejna akcja Tomka , który podaje prostopadłą piłke do Bartka Wielgusa , ten mija obrońce i wykorztuje sytuacje sam na sam. W 70 minucie przy dobrym wyniku trener zdecydował się na dwie zmiany Dawid Łysakowski i Arek Aderek zmienili Sebastiana Imiołka i Kamila Kabota . Już dwie minuty po wejściu Dawid zanotował piękną asystę , świetnie dorzucił piłkę z rzutu wolnego , a gola głową zdobył Mateusz Kucman. W 80 minucie wynik na 7:1 przypieczętował Grzegorz Dąbrowski , dostał długą  piłkę od Jasia , minął obrońcę i bramkarza i wszedł z piłką do bramki.

Już za tydzień kolejny ważny mecz! Zmierzymy się w Błotnicy z miejscowym "KS-em".
Mecz o 15 ! Serdecznie Zapraszamy wszystkich kibiców!