Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Lp. Osoba Pkt.

Aktualności

Porażka w Derbach

• autor: kufel3160, 2015-09-19 09:56

W ramach V kolejki Radomskiej A klasy rozegraliśmy mecz Derbowy z Zodiakiem Sucha i Ulegliśmy 2:3.

Jedynastka która wystąpiła w meczu z Zodiakiem to:

J.Łysakowski-M.Kucman-A.Prasek-K.Geszejter-S.Imiołek-T.Jasiński-A.Kowalczyk-D.Dąbrowski-M.Grzmiel-B.Wielgus-K.Kabot.

Niedzielne spotkanie lepiej rozpoczeła drużyna gości bo już w 6 minucie bramkę mógł strzelić Napastnik Zodiaka ,ale na posterunku był nasz golkiper i sparował piłkę na rzut rożny.
W 20 minucie niestety tracimy bramkę na 1:0 po fatalnych błędach naszej obrony i zamieszaniu w polu karnym. Kolejne minuty to chaotyczna gra w środku pola obu drużyn. W 30 minucie Sebastian Kwiatkowski zmienił Mateusza Grzmiela który w tym meczu nie grał najlepiej. Kilka minut pózniej podrażniony rywal z Suchej ruszył do ataków i w 38 minucie strzelił bramkę na 2:0. Tuż przed przerwą kontaktową bramkę na 2:1 strzelił nasz tegoroczny nabytek Kamil Kabot. I do przerwy minimalnie przegrywaliśmy.
Drugą połowe rozpoczeliśmy z jedną zmiana za Mateusza Kucmana pojawił się Adam Nerlo.
Mateusz doznał urazu kolana i będzie pauzować przez około 2 tygodnie.
W 56 minucie rzut rożny wykonywała nasza ekipa i po dośrodkowaniu Damiana minimalnie chybił Kamil Kabot. W minucie 65 straciliśmy kolejną bramkę na 3:1 i ten mecz powoli wymykał się nam spod kontroli. W 72 minucie po faulu w obrębie pola karnego sędzia podyktował nam rzut karny ,do karnego podszedł Damian Dąbrowski i niestety nie strzelił bramki. Kilka minut pózniej na boisku pojawił się Grzegorz Dąbrowski zmieniając Kamila Kabota. I Grzesiek zaliczył udane wejście na boisko bo kilkanaście minut pózniej strzelił bramkę kontaktową na 3:2. W 84 minucie pięknym strzałem z za pola karnego popisał się Bartek lecz golkiper gości popisał się jeszcze piękniejszą interwencją i sparował piłkę na rzut rożny. W doliczonym czasie gry indywidualną akcję próbował jeszcze Grzesiek ,ale obrońca Zodiaka wygrał tą rywalizacje sam na sam.
Zabrakło nam czasu na wyrównanie ,ale doświadczenie z takim rywalem jak Zodiak Sucha można potraktować to jako lekcja futbolu i pokory.
Na trybunach prawie padła rekordowa suma widzów bo było ich około 600 i jest to drugi wynik pod względem oglądalności w Wyśmierzycach. Na pierwszym miejscu jest Mecz z Sokolnikami w B klasie pojawiło się około 700+ fanów z Wyśmierzyc jak i Sokoła.

Kolejny mecz zagramy na wyjeżdzie z liderującym KS Sokół Sokolniki Mokre w niedzielę o godzinie 16:00.