Trzy Punkty jadą do Wyśmierzyc po wygranym meczu 1:5 nad drużyną z Błędowa!

Jedynastka jaka wystąpiła w meczu z Błędowem to :
 J.Łysakowski-M.Kucman-A.Prasek-K.Geszejter-S.Imiołek-T.Jasiński-A.Kowalczyk-D.Dąbrowski-R.Napiórkowski-B.Wielgus-K.Kabot.
Niedzielne spotkanie zaczeliśmy bardziej zdeterminowani i pełni optymizmu.
W spotkanie weszliśmy bardzo dobrze ponieważ zaangażowanie było widać od początki spotkania w drugiej minucie Tomasz Jasiński minimalnie posłał piłkę ponad bramką. Kolejne minuty to wyrażna dominacja w środku pola naszej ekipy.W 18 minucie ładną akcje zagrali Tomek i Bartek z klepki i ten pierwszy został nieprzepisowo zatrzymany w polu karnym i sędzina nie wahając się podyktowała rzut karny do 11stki podszedł Damian Dąbrowski i pewnym strzałem dał prowadzenie naszej drużynie.
Kilka minut pózniej mieliśmy stały fragment gry i rzut rożny wykonywał Damian i minimalnie Kamil Kabot pomylił się. W 42 minucie zawodnicy z Błędowa mogli strzelić bramkę ,ale napastnika z Błędowa powstrzymał Konrad Geszejter. W Ostatniej akcji pierwszej połowy nawet rywal trafił w słupek i pomylił się o centymetry.
Drugą połowe rozpoczeliśmy z takim samym założeniem jak pierwszą ataki od samego początku. W 50 minucie Bramkarz z Błędowa minął się z piłką i Bartek dopadł do piłki jako pierwszy mijając obrońce i strzelił drugą bramkę dla MKSu. W 65 minucie wyborową akcje sam na sam marnuje Rafał. W siedemdziesiątej minucie pomocnik z Błędowa otrzymuje drugą zółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną za brutalny faul. W 77 minucie nasz grający trener Adam Kowalczyk pokazał kunszt technicznego zagrania i lobuje fantastycznie bramkarza rywali i daje nam prowadzenie na 3:0. Kilka minut pózniej
 MKS wygrywał już 4:0 po pięknym prostopadłym podaniu Bartka do Rafała i ten sam na sam wygrał tą rywalizację z golkiperem z Błędowa i dał radość naszym wiernym fanom którzy po raz kolejny pokazali że licznie jeżdzą za nami na każde spotkanie. W 86 minucie honorową bramke zdobywają gospodarze , Błąd naszego obrońcy Artura Praska ,który nie trafia w piłkę. Kropkę nad i postawił Tomasz Jasiński ,który w 89 minucie strzelił piątą i ostatnią bramke w tym spotkaniu.

Za tydzień czeka nas bardzo ciekawa konfrontacja bo już w najbliższą niedziele zagramy mecz DERBOWY z drużyną z Suchej o godzinie 16:00 na stadionie miejskim w Wyśmierzycach. Zapraszamy serdecznie na to spotkanie EMOCJE GWARANTOWANE!