Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Lp. Osoba Pkt.

Aktualności

Porażka w Pucharze

• autor: kufel3160, 2015-08-10 11:22

Zwycięstwem drużyny z Błędowa zakończył się mecz 1 rundy Zyko Dróg Pucharu Polski. Jedynego gola dla naszej ekipy zdobył nasz napastnik Bartłomiej Wielgus.

Mecz rozpoczoł sie nie po naszej myśli bo już w 2 minucie straciliśmy bramkę ,ale 30 sekund wcześniej wyborną sytuacje sam na sam zmarnował Bartłomiej Wielgus ,który przegrał tą rywalizacje z golkiperem gości. Ataki naszego zespołu nadal sie nasilały i z minuty na minute coraz lepiej czuliśmy się w polu karnym rywali aż w 24 minucie MKS doprowadził do stanu 1:1 po bardzo dobrym prostopadłym podaniem popisał się Damian Dąbrowski ,a Bartek nie mógł tego zmarnować i z zimną krwią ograł golkipera kładąc go na ziemie i strzelajac bramkę. Kilka minut pózniej mogliśmy prowadzić gdyby nie obrońca gości ,który wybił piłke praktycznie z samej lini bramkowej.
W drugiej połowie nasz trener nie dokoknał zadnej zmiany. W 53 minucie nasz obrońca a Konkretnie Mateusz Kucman zatrzymał wspaniałym wślizgiem napastnika z Błędowa ,dzieki czemu rywal nie wyszedł sam na sam z naszym bramkarzem. Upał lekko dokuczał piłkarzom ,ale co 20 minut sędzia zarządził przerwę na skorzystanie z wody , Termometr wykazał nawet 38 stopni. Po przerwie lekko drużyna z Błędowa się ożywiła i coraz częściej atakowała. W 68 minucie sędzia podyktował nam karnego do 11stki podszedł etatowy wykonawca Artur Prasek lecz bramkarz z Błędowa po raz kolejny popisał się fantastyczną interwencją i obronił rzut karny. Kilka minut pózniej goście zdobyli bramke na 2:1 , " Jak to sie mówi niewykorzystane sytuacje się mszczą " W 84 minucie straciliśmy trzecią bramke , a pięknym strzałem z rzutu wolnego popisał się piłkarz gości. Mecz zmarnowanych sytuacji,za tydzień zaczynamy bardzo trudny sezon w A-klasie i będziemy szlifować formę jak najlepiej się tylko da. Dziękujemy kibicom za tak wspaniały doping oraz tym którzy chcieli przyjść i wspierać nasz zespół w ten upalny dzień.

Kolejny mecz zagramy 15.08.2015 w sobotę o godzinie 16:00 z Ruszcovią Borkowice na stadionie miejskim w Wyśmierzycach.