Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Lp. Osoba Pkt.

Aktualności

Wyniki plebiscytu na najlepszego gracza sezonu 2013/14

• autor: Edison1810, 2014-07-18 01:53

W dniu dzisiejszym oficjalnie przeszliśmy do sezonu 2014/15. Przy okazji został zakończony plebiscyt na najlepszego zawodnika poprzedniego sezonu. W naszej zabawie udział wzięło 169 osób. Zwyciężył najlepszy snajper - Norbert Łysakowski, uzyskując 56 głosów. O 10 mniej nominacji uzyskał kapitan - Mateusz Dąbrowski. Ostatnie miejsce na podium przypadło w udziale Arturowi Praskowi (22 głosy). Czwartą lokatę zajęli Konrad Geszejter oraz Damian Dąbrowski, których wskazało po 20 osób. 3 głosy oddano na Rafała Napiórkowskiego, zaś 2 na Jakuba Łysakowskiego.

Już w następnym tygodniu zostanie rozegrany turniej o Puchar Prezesa naszego klubu. Czekamy na zgłoszenia drużyn, a kibiców zapraszamy na trybuny. Kolejne informacje na temat tego wydarzenia będziemy publikować na naszej stronie. Zapraszamy do częstszych odwiedzin.