Zapowiedź ostatniej kolejki B-klasy i podsumowanie ankiety.

• autor: Marchewka8, 2014-06-21 16:04

26. kolejkę, będącą zarazem ostatnią w tym sezonie, rozpocznie mecz MKS-u Wyśmierzyce z Iskrą Zbrosza Duża, który odbędzie się dziś, tj. 21.06 o godzinie 18.00 na Stadionie MIejskim w Wyśmierzycach. Przyjezdni będą chcieli zwyciężyć, by mieć możliwość wskoczyć na podium. Zadanie będą chcieli utrudnić gracze MKS-u, którzy postarają się ładnie zakończyć ten, pierwszy po wielu latach, sezon ligowy i sprawić radość zgromadzonym na trybunach kibicom. Dlatego bardzo serdecznie zapraszamy do dopingowania naszych ulubieńców. Z podium nie będzie chciała na pewno zrezygnować Tęcza Augustów podejmująca na wyjeździe outsidera z Mogielnicy. GTKKF Grójec, który zapewnił już sobie awans zmierzy się z zespołem z Lesznowoli, a LKS Pniewy powalczy o punkty z KS GPSZ Głuchów. Wyrównanym pojedynkiem może być spotkanie Zorzy Klwów z GKS-em Chynów. Najciekawej jednak zapowiada się mecz pomiędzy drużyną z Belska Dużego, a wiceliderem - Chojniakiem Wieniawa. Mecze te zostaną rozegrane jutro, czyli 22.06.

W ankiecie na najlepszego gracza ostatniego meczu z GKS-em Chynów udział wzięło 65 osób, którzy wybrali naszego dwunastego zawodnika, czyli NASZYCH KIBICÓW, którzy zgromadzili głosy 20 osób, o włos wyprzedzając Rafała Napiórkowskiego, popartego przez 19 sympatyków. Podium zamyka popularny "Geiska" z liczbą 17 głosów. Na Arka Aderka zagłosowało 6 osób, na Artura Praska 2, a Przemek Kacperski zagłosował sam na siebie. ;) Zwycięzcom gratulujemy!

MKS Wyśmierzyce - Powała Taczów