Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Aktualności

Mecz w Warszawie

• autor: Edison1810, 2014-03-22 17:22

Przedostatnim sparingiem podczas minionych przygotowań było spotkanie z Wilczurem Gołotczyzna, w którego skład wchodzi kilku graczu związanych z, występującą jeszcze nie tak dawno w piłkarskiej ekstraklasie, Polonią Warszawa. Potyczka należała do jednych z lepszych i z pewnością przyniosła wiele korzyści naszym graczom.

Mecz, pomimo przegranej 2-1 należał chyba do najbardziej udanych. Dobre ustawienie i nastawienie graczy spowodowało, że gra była naprawdę wyrównana, a sama potyczka obfitowała w sytuacje podbramkowe. Raz przeważali gospodarze, a raz inicjatywę przejmowali "Żółto-zieloni". Do przerwy wynik był remisowy 0-0, jednak w drugiej połowie, piłkarze w biało-czarne pasy wykazali się większą skutecznością i zdobyli dwie naprawdę ładne bramki. U nas zaś na listę strzelców wpisał się Kamil Kacprzak. Dobrze dysponowany w tym meczu Kuba Łysakowski kilka razy obronił nas przed utratą kolejnej bramki, przez co tylko jedną bramką różnicy zwyciężyli gospodarze.

PS Relację z meczu z Pilicą Białobrzegi także pomijamy, by nie przypominać tego niemiłego zdarzenia naszym zawodnikom, którzy z pewnością chcą jak najszybciej wymazać z pamięci porażkę. Wynik (11-0) odzwierciedla bardzo widoczną różnicę klas. Wiadomo także i przepaść między 3.ligą, a B-klasą, nie dawała powodów do optymizmu przed meczem. Nie mniej jednak, zawodnicy mogli przekonać się na własnej skórze, jak wygląda gra na wyższym szczeblu i wyniosą trochę tego boiskowego spokoju i doświadczenia, jakie mogli zauważyć u przeciwników.