Najlepszy gracz meczu z Iskrą!!!!

• autor: Edison1810, 2013-11-16 23:48

W meczu zamykającym rundę jesienną Klasy B nasi zawodnicy odnieśli 3 zwycięstwo. Zwycięstwo nad drużyną Iskry nie przyszło łatwo. Okazało się, że równie ciężko było wybrać naszego najlepszego zawodnika w tym spotkaniu. W sumie zagłosowało 57 osób i pierwszy raz w krótkiej historii naszej zabawy każdy z zawodników, którzy wystąpili w meczu otrzymał przynajmniej 1 głos. Tym sposobem na podium znalazło się 5 graczy których dzielą maksymalnie 2 głosy. I tak, za najlepszego gracza meczu w Zbroszy Dużej użytkownicy naszego portalu uznali Norberta Łysakowskiego, na którego oddano 9 głosów. Gratulacje "Norek"!!!!!!!!!!!!!!!!!!! O jeden głos mniej uzyskali Kapitan Artur Prasek, strzelec obydwu bramek - Mateusz Grzmiel oraz Adaś Kowalczyk. 7 użytkowników strony wskazało na Mateusza Marchewkę, który zajął ostatnie miejsce na podium.

Po 3 nominacje uzyskali bramkarz Kuba Łysakowski, Przemek Kacperski oraz Kamil Kacprzak. Na 2 głosy zapracowali Sebastian Kwiatkowski, Kamil Łysakowski oraz Grzegorz Dąbrowski. Damian Kacperski wraz z Dawidem Łysakowskim uzyskali po jednym głosie.

Liczymy na kolejne zwycięstwa w rundzie wiosennej i tym samym życzymy sobie kolejnych trudnych wyborów zawodnika meczu.

Podsumowaniem zakończonej przed tygodniem rundy jesiennej będzie wywiad z Trenerem Damianem Aderkiem, który ukaże się na naszej stronie w poniedziałek rano.

Zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnej ankiecie, która będzie aktywna do środy do godziny 23.55. Tym razem prosimy o wskazanie najlepszego zawodnika zakończonej właśnie rundy jesiennej. Możecie wybierać spośród graczy, którzy rozegrali w sumie więcej niż 250 minut.

autor: ~Kibic z Wysmierzyc 2013-11-17 17:17:21

avatar Zaslużone zwycięstwo Norka ,biegal duzo , stara się , chodż nie strzelil bramki ani nie asystowal brawo. Oby wiecej takich meczow każdego zawodnika. 2 miejsce Dzony z Matim brawo mati 3 strzaly 2 gole ;P pierwsza bramka tiki taka ;d troche fartowna ,ale gol :)

autor: ~kibif 2013-11-17 17:52:35

avatar Wreszcie niektórzy zagrali na Maxa. Zawodnikiem meczu powinien zostać każdy bo nikt nie zawalil i wygraliśmy bez fazy i dabka co było tak jak mówiliśmy dużym osłabieniem. Johny zawalił kilka meczów wcześniej ale tu szacun.Adaś i dwóch Mateuszow też ok. Jak wszyscy będą grac na wiosnę tak jak w zbroszy to będziemy wyżej w tabeli.

autor: ~Walek 2013-11-17 18:04:40

avatar Moim zdaniem Dąbek nic nie gral w tą wiosne.
faza jedynie coś gral.
A Adaś ma warunki do tego zeby grać i gral ;)

autor: ~obiektywny 2013-11-17 18:59:26

avatar Powinniśmy być wyżej w tabeli. Cała drużyna łapie doświadczenie.Zabrakło nam skuteczności w kilku meczach i dlatego jest jak jest. W drużynie 5-6 gra w każdym meczu a reszta w zależności od dnia. Zawodnikiem rundy powinien zostać ktoś z 6 Adaś, Dabek,Norek,Grzmiel,Faza,Maletka.

autor: ~Walek 2013-11-17 20:21:14

avatar Do obiektywny Dabek nie gral nic szczególnego w tej rundzie, Maletka gral w paru meczach wiec jego też nie ma co typować ,ale jak już jest to można bo jak byl to gral i to jak.Norek slabiutko na jego możliwości , Grzmielu na paru meczach wolalbyć gdzie indziej jakby gral kazdy mecz to bylo lepiej ;) Faza odwalil przed meczem w Belskiem ,ale ogólnie nawet niezly sezon. Wiec nie wiem kto moglby być Aaaa dzony jeszcze może w niektórych gral na obronie i dlatego nie moglpokazać sie z lepszych możliwości a jak już gral w przodzie to coś gral. Wiec ja będe obiektywny i postawie na Dzonego.

autor: ~anonim 2013-11-17 20:35:39

avatar jestem kibicem z bezstronnym bylem na wszystkich meczach w wysmierzycach itak naprawde to tylko w jednym meczu zawalila cala druzyna a najbardziej Artek P.Ale nie rozumiem krytyki na jego temat.Nkt nie jest doskonaly i nieomylny ale z tylu dal duzo spokoju to profesor od niego niech sie mlodziesz uczy.

autor: ~Anonimowy Anonim 2013-11-18 16:23:49

avatar Jazda z k*****i MKS jazda z k****** ! BRAWO NOREK CISNAC ! Rozumiem emocje, ale bez tylu bluzgów. ;) W takiej postaci też będzie zrozumiałe. ;) No i bez CAPS LOCK'a. ;]

autor: Norek4k 2013-11-18 16:26:18

Profil Norek4k w Futbolowo ?????
I mniej wulgarnych słów.

autor: Marchewka8 2013-11-18 17:28:32

Profil Marchewka8 w Futbolowo Ja natomiast nie do końca zgadzam się z wynikiem ankiety. Owszem Norek zagrał bardzo dobrze, był aktywny, próbował, no i przewrotka ;], ale stać go na wiele więcej, czego w tym meczu w całości nie pokazał. ;) Zaznaczam, że lubię Norka, szanuję go i podziwiam jego umiejętności, i dobrze mi się z nim gra. Uważam jednak, że bardziej zasługiwał na zwycięstwo Mateusz Grzmiel, choćby dlatego, że zdobył dwie bramki. Pierwsza może fartowna, a w drugiej pokazał trochę umiejętności. ;) Nie mniej jednak GRATULUJĘ NORKOWI i mam nadzieję, że jak się podkuruje to na wiosnę zacznie grać tak, jak umie. ;]
Zgadzam się co do tego, że najlepszych zawodników rundy należy wybierać spośród tych, co najwięcej grali, bo jest to najbardziej miarodajne i lepiej można to ocenić.

autor: Norek4k 2013-11-18 19:11:33

Profil Norek4k w Futbolowo Marchewka8 - zgadzam sie z tobą :D sam bylem zdziwiony że dostalem najwiecej glosow sam osobiście zaglosowalem na Grzmiela a ze inni tak wybrali to cóż a ogólnie nie gralem tak dobrze bo gralem slabo sam to mogę potwierdzić :D a na zawodnika rundy to napewno ktoś będzie z , Grzmielu , Johny lub Adaś Kowalczyk ;) byli praktycznie na każdym meczu i zawsze coś tam grali. :) A ja gralem slabo bo sytuacja byla wiecie sami ;> :D

autor: Marchewka8 2013-11-18 21:52:38

Profil Marchewka8 w Futbolowo Już nie bądź taki skromny Norek. ;] Grałeś po prostu słabiej niż umiesz. A mimo to musisz mieć grono wiernych fanów, którzy są wobec Ciebie bezkrytyczni, bo zawsze jesteś w czubie klasyfikacji po każdym meczu. :P

autor: Norek4k 2013-11-19 08:53:07

Profil Norek4k w Futbolowo haha ;d

MKS Wyśmierzyce vs GKS Belsk Duży.