Podsumowanie ankiety.

• autor: Marchewka8, 2013-11-03 18:04

Z racji pauzy naszych ulubieńców w ten weekend, najbliższy i jednocześnie ostatni w rundzie jesiennej mecz odbędzie się w przyszłą niedzielę, tj. 10 listopada na boisku w Zbroszy Dużej. Miejmy nadzieję, że nasi gracze znów pokażą się z dobrej strony, przy czym tym razem udokumentują dobrą postawę golami i zwycięstwem zakończą pierwszą część sezonu.

Jak już stało się to tradycją, od poniedziałku mogliście głosować na najlepszego zawodnika w wyjazdowym meczu z GKS Chynów. Ogółem w naszej zabawie udział brały 44 osoby i tak po raz trzeci najwięcej głosów uzyskał Damian Dąbrowski, na którego zagłosowano aż siedmnastokrotnie. Dalej na podium plasowali się kolejno: Norbert Łysakowski z dziewięcioma głosami na koncie i Mateusz "Faza" Dąbrowski, który znalazł uznanie w oczach ośmiu sympatyków MKS-u.

Tuż za podium uplasował się Kamil Kacprzak z czterema oczkami, a następnie Arek Aderek z dwoma. Graczami, którzy uzyskali po jednym głosie są: Jakub Łyskowski, Przemek Kacperski, Artur Prasek i Grzegorz Dąbrowski.

Dziękujemy za udział i jednocześnie zapraszamy do nowej zabawy, w której typujemy rozstrzygnięcie ostatniego meczu tej rundy między MKS-em, a Iskrą Zbroszą Dużą.

Przypominamy także o możliwości typowania wyników innych meczów ostatniej kolejki rundy jesiennej w naszej LIDZE TYPERÓW.

Mecz w Głuchowie