Kolejna minimalna porażka

• autor: Edison1810, 2013-10-28 00:07

W swoim przedostatnim meczu rundy jesiennej B-klasy drużyna MKS-u podejmowała na wyjeździe drużynę GKS Chynów. W mecz lepiej weszli nasi piłkarze, którzy już w 5 minucie przeprowadzili dynamiczną akcję lewą stroną boiska, ale Norbert Łysakowski źle trafił w piłkę i dośrodkowanie nie znalazło adresata. Kolejną sytuację mieliśmy w 15 minucie gry, kiedy "Norek" wraz z Kamilem Kacprzakiem zakręcili obroną gospodarzy w efekcie ten drugi trafił w poprzeczkę, dobitkę Artura Litwińskiego obronił bramkarz. Nawet gdyby futbolówka w tej sytuacji zatrzepotała w siatce i tak sędzia nie uznałby gola, ponieważ nasz napastnik znajdował się na pozycji spalonej. Do 30 minuty zdecydowanie lepiej grali "Zielono-żółci", ale ostatni kwadrans pierwszej połowy należał już do gospodarzy, którzy jednak nie byli w stanie poważniej zagrozić bramce strzeżonej przez Kubę Łysakowskiego.

Drugą połowę rozpoczęliśmy z jedną korektą w składzie. Bezbarwnego tego dnia Dawida Łysakowskiego zastąpił Mateusz Grzmiel. W dalszym ciągu MKS posiadał inicjatywę i raz po raz starał się zagrozić bramce rywala. W 60 minucie w miejsce Przemka Kacperskiego pojawił się Kamil Łysakowski. Chwilę potem niezłą okazję zmarnował Grzmiel, który z 5 metrów przeniósł piłkę nad poprzeczką. W 65 minucie kolejną sytuację zmarnował Norbert Łysakowski. Kolejny już raz nasza indolencja strzelecka się zemściła. Około 70 minuty arbiter podyktował rzut wolny dla piłkarzy z Chynowa w odległości 30 metrów od bramki MKS-u. Dośrodkowanie zawodnika gospodarzy zamieniło się w strzał i do tego skuteczny. Z pewnością bramka obciąża konto Kuby. Reakcją trenera na bramkę była zmiana Michała Antoszewskiego za Artura Litwińskiego w 75 minucie meczu. Kolejne minuty to "szturm" naszych piłkarzy, który nie przyniósł skutku. W 83 minucie zmęczonego Damiana Dąbrowskiego zastąpił Grzegorz Dąbrowski. Do końca jednak wynik nie uległ zmianie i tym sposobem zaliczyliśmy ósmą porażkę.

Kolejny raz mimo wielu lepszej gry i wielu okazji przegrywamy mecz. Miejmy nadzieję, że limit pecha zostanie wyczerpany w tej rundzie i wiosną, po dobrze przepracowanej zimie, zobaczymy skuteczną i pewną swych umiejętności drużynę. Do rozegrania pozostał nam jedynie wyjazdowy mecz z Iskrą Zbrosza Duża za 2 tygodnie (10.11.2013 roku o godz. 13.00). Trzymamy kciuki za drużynę, by poprawiła sobie i nam nastroje przed przerwą zimową, wygrywając z faworyzowanym rywalem.

autor: ~Kibic z Wyśmierzyc 2013-10-28 19:46:07

avatar No bezkitu to naprawde jakieś czary czy nie wiem ;) ile można przegrywać jedną bramką ,albo poprostu brakuje wam spokoju przy stu procentowych sytuacjach ;> Oby na wiosne bylo lepiej ;) bo na każdym meczu co bylem to wyglądalo to naprawde ladnie i widzialem że potraficie grać w pilke , tylko wlaśnie gorzej z wykończeniem.

autor: ~Brawo 2013-10-29 14:13:35

avatar Super mecz w wykonaniu naszych piłkarzy szkoda straconych szans panowie pamiętajcie jesteśmy z wami :) Bardzo dobra gra w obronie Arka,Faza wiadomo klasa. Kamil K też rozegrał dobre zawody. Chłopaki w ofensywie starali sie mało widoczny był ten nowy napastnik. Norek jak zwykle COŚ próbował.Damian już przyzwyczaił nas że jest super playmakerem.Szkoda tej bramki od Kuby napewno wymaga sie więcej. Pozdrawiam

autor: ~ile można czekać 2013-10-30 19:14:24

avatar to jest już nudne gramy super mecze a wygrać nie możemy nie wykorzystujemy pięciu 100% okazji w jednym meczu, a tracimy bramki z niczego.!!!!!!!

autor: ~ciekawy 2013-10-31 16:37:27

avatar a jak się sędzia sprawował dobrze gwizdał

autor: ~dombek 2013-11-01 13:26:43

avatar Co Wy tu piszecie??? Jaki dobry mecz? Dobre mecze są wtedy jak jest gra dzięki której zdobywa się przynajmniej jedną bramkę więcej od przeciwnika. My tego nie możemy zrobić od kilku meczy. Co z tego że przeważamy jak brakuje chłodnej głowy i sku.......... w kluczowych momentach meczu. Mmo tego wierze że wszystko idzie w dobrym kierunku i wreszcie załapie to na co wszyscy czekają..... PZDR

autor: ~kibic z wyśmierzyc 2013-11-01 14:44:06

avatar Dombek dobrze gadasz ;) też myśle że idzie w dobrym kierunku i będzie lepiej na wiosne , ta runda byla początkowa zalapanie doświadczenia po dlugiej przerwie , teraz to powiniśmy już grać i strzelać bramki a nawet wygrywać mecze.

Jaguar Wolanów - MKS Wyśmierzyce